+90 212 621 0 444
bilgi@sevvalturizm.com
: السوشيال ميديا

مؤسسي

Şevval Turizm

Koşulsuz müşteri memnuniyeti felsefesini benimsemiş,sektörde lider, itibarlı ve marka olma yolunda azimle ilerlemek,güveni ve saygınlığı temsil eden,mutlak müşteri memnuniyetini ön planda tutan,çalışanları ile bütünleşmiş,kurumsal kimliği ile öne çıkan,ulusal ve uluslararası düzeyde hizmetlerinde örnek bir kuruluş olmaktır. 
Şevval Turizm olarak yaşamınızın her alanında rahatı ve güveni sağlayan bir kurum olmanın yanında size özel en uygun, konforlu ve avantajlı Uçak Bileti , Hac Umre Organizasyonu, Alternatif Tatil, Termal Tatil, Kültür Turları, Yurtiçi ve Yurtdışı Tur Programları ile en yakınınızdaki isim olmaktır.
İlkemiz kaliteli hizmet,dürüstlük ve ticari anlayışın yanında Kutsal Beldelere yağacağınız ziyaretlerinizde sizlere hizmeti şeref kabul eden samimi, ihlaslı ve güleryüzlü kadromuzla dualarınızı almaktır.
SELAM ve DUA ile..

Sevval Turizm Sevval Tur Hac Umre Ucak Bileti Kültür Turları Mekke Medine


مشاركة :
تواصل معنا
  • العنوان: Ali Kuşçu Mah, Macar Kardeşler Cd. Sultan Pasajı No:40/403, 34083 Fatih / İstanbul
  • الهاتف: +90 212 621 0 444
  • الايميل: bilgi@sevvalturizm.com
الاستديو
Selam ve Dua İle - Şevval TURİZM

Size özel en uygun, konforlu ve avantajlı Uçak Bileti , Hac, Umre Organizasyonu , Alternatif Tatil, Termal Tatil, Kültür Turları, Yurtiçi ve Yurtdışı Tur Programları ile en yakınınızdaki isim olmaktadır. İlkemiz kaliteli hizmet, dürüstlük ve ticari anlayışın yanında Kutsal Beldelere yapacağınız ziyaretlerinizde sizlere hizmeti şeref kabul eden samimi ihlaslı ve güler yüzlü kadromuzla dualarınızı almaktadır. SELAM ve DUA ile...1111

الاستمرار

sevvalturizm
السوشيال ميديا :
  • whatsapp
Selam ve Dua İle - Şevval TURİZM © 2016. جميع الحقوق محفوظة
شركة شوال السياحية
İns Web Tasarım