Hakkımızda
Şevval

Hakkımızda

Biz kimiz?

Hakkımızda

Şevval Turizm 20 Yılı aşkın süredir kendi sahasında tecrübeli ve deneyimli iki ortağın güç birliği ile 2012 yılında kurulmuş olup, Türsab üyesi A Grubu Seyahat acentasıdır. Sektörde birçok acentaya Vize, Uçak Bileti ve Operasyon hizmeti veren SECDE TURİZM Seyahat Acentasıda bir Şevval Turizm kuruluşu olup, aynı ortaklık yapısına sahiptir. Şevval Turizm olarak başta Hac ve Umre organizasyonları olmak üzere Kültür Turları, VIP Transfer hizmetleri, Uçak Bileti, hassasiyetlerinize uygun Tatil ve Otel rezervasyon hizmetleri sunmaktadır.

Şevval Turizm olarak Yurtiçi ve Yurtdışında uzman ekibimizle Kültür Turizm Bakanlığı, Diyanet İşleri Başkanlığı, Suudi Arabistan Hac Bakanlığı, IATA ve Türsab'dan aldığımız yetki belgeleri ile hizmetlerimizi hassasiyetle gerçekleştiriyoruz.

Hac ve Umre ziyaretlerinde Rabbimiz ve Peygamberimizin misafirlerine iyi ve kaliteli hizmeti ilk günkü aşk ve heyecanla, alanında deneyimli ve tecrübeli ofis çalışanlarımız, İrşad görevlilerimiz ve Rehberlerimizle, yalnızca bulunduğu bölgede değil yurtiçi ve yurtdışında bir marka olma gayreti ile hizmet etmekteyiz.

Gayemiz ve çabamız;

Halis bir niyet ile çıktığınız Hac ve Umre yolculuğunda sizleri iyi bir rehber ile doğru bir organizasyona dahil ederek, makbul ve mebrur bir ibadet yapmanızı sağlamaktır. İyi,güzel ve kaliteli bir hizmet almak için bizi tercih ettiğinizin farkındayız..

'Yol bilenlerle yürünür..' anlayışı ile Hac ve Umre ziyaretinde bizleri tercih eden misafirlerimize bütçeleri ve vakitlerine göre iyi ve kalite hizmeti en uygun fiyata vermekteyiz. Her geçen gün büyümekte olan Şevval Turizm Ailesinde sizleri görmek bizlere şeref ve güç katacaktır.

Ömre Bedel Hac ve Umreler için Şevval Turizm..

Selam ve Duâ ile..

docxfile PDF